جزئیات کارگاه داستان نویسی تکمیلی

21 ارديبهشت 1394

جزئیات کارگاه داستان نویسی تکمیلی

پس از برگزاری موفق دوره مقدماتی کارگاه آموزشی ایده پردازی و خلاقیت در داستان نویسی با عنوان «تمام افکارم را به نوشته هایم سنجاق می زنم» با حضور امیرعلی نبویان که به همت سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی خراسان رضوی برنامه ریزی شده بود، طبق قرار قبلی، دوره تکمیلی این کارگاه روزهای پنجشنبه و جمعه همین هفته (24 و 25 اردیبهشت) در دو نوبت صبح و عصر در سالن شورای سازمان مرکزی جهاددانشگاهی خراسان رضوی برگزار خواهد شد. در رابطه با جزئیات اجرایی این کارگاه موارد ذیل قابل ذکر است :

- کارگاه نوبت صبح از ساعت 9 شروع شده و تا ساعت 13 ادامه خواهد داشت. پس از وقفه ای حدود یک ساعت و نیمه (نماز، نهار و استراحت)، جلسه دوم نیز از ساعت 14:30 آغاز شده و تا ساعت 18:30 به پایان خواهد رسید. برنامه روز جمعه نیز به همین ترتیب خواهد بود.

- افرادی که در دوره مقدماتی حضور داشته اند و به هر دلیل تا کنون از طریق سایت برای دوره تکمیلی ثبت نام نکرده اند، با توجه به عدم تکمیل ظرفیت کارگاه تکمیلی، چنانچه مایل باشند می توانند با پرداخت نقدی هزینه کارگاه تکمیلی، در این کارگاه نیز شرکت نمایند.

- پذیرایی نهار در هر دو روز بر عهده خود شرکت کنندگان خواهد بود، لکن همچون کارگاه مقدماتی، امکان سفارش نهار با هزینه شخصی هنگام پذیرش وجود دارد.

- ارائه فیش واریز وجه هنگام پذیرش، برای کلیه ثبت نام کنندگان الزامی خواهد بود.

 

- شرکت کنندگان کارگاه می توانند سایر سوالات و یا ابهامات خود را از طریق دفتر ستاد مرکزی سازمان دانشجویان با شماره تماس 38832355 برطرف نمایند.